Szanowni Państwo,

nasza oferta dla Państwa to przede wszystkim kursy językowe w zakresie języka angielskiego i niemieckiego na terenie naszej szkoły lub w Państwa siedzibie.

W nauce języków obcych kładziemy szczególny nacisk na zwiększanie umiejętności komunikowania się, tak aby nasi kursanci jak najszybciej byli w stanie porozumiewać się ze swoimi kooperantami zagranicznymi, a programy kursów staramy się w jak najlepszy sposób dopasowywać do potrzeb konkretnych grup.

Academy Of Languages to nie tylko szkoła językowa, ale również biuro tłumaczeń świadczące w zakresie języka angielskiego i języka niemieckiego profesjonalne usługi tłumaczeniowe pisemne i ustne.

Gwarantujemy bezpieczeństwo Państwa dokumentów. Wszelkie przekazywane nam materiały traktujemy jako poufne i nikt oprócz nas i osób zajmujących się tłumaczeniem nie ma do nich wglądu, a nasi tłumacze są zobowiązani do zachowania tajemnicy zawodowej. Zapewniamy terminowość i kompleksowość obsługi.

Nasza kadra posiada wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnie doświadczenie nie tylko w zakresie nauki języków obcych i dokonywania tłumaczeń, ale także zawodowe w biznesie i we współpracy z licznymi przedsiębiorstwami z kraju i zagranicy.

Oferujemy konkurencyjne ceny kursów i tłumaczeń, a dodatkowo nasi stali klienci mogą u nas liczyć na atrakcyjne rabaty, ponieważ doceniamy zaufanie, jakim nas obdarzają. Kursy wyceniamy indywidualnie w zależności od liczby uczestników kursu oraz miejsca, w którym się odbywają. Ceny tłumaczeń zawarte są w naszym załączonym poniżej cenniku.

Zapraszamy do współpracy

Edmund Symanowicz
Academy Of Languages Edmund Symanowicz
ul. Zielona 7, 62-800 Kalisz
Tel.: 608 065 939, E-mail:
info@aol.kalisz.pl